• Свеж
Едноставно Дејзи 16 16 модерна, современа бела полиестер фрла перница

Едноставно Дејзи 16 16 модерна, современа бела полиестер фрла перница

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со едноставно линии за ливчиња од 16 инчи декоративни фрлања перници од нашата среќна хипи колекција. Оваа перница ќе додаде креативност и радост во вашиот кревет, софа или фотелја што сте ги барале! Сите дизајни во оваа колекција ќе ве натераат да се насмеете додека се впуштате во бојата донесена во вашиот дом. Мек вртено полиестер. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен.

Детални спецификации

Додатоци на производи