• Свеж
Каи 7. Рекондинирано тркало за легура на алуминиум ОЕМ, сите насликани светло сребро металик, одговара на Audi A4

Каи 7. Рекондинирано тркало за легура на алуминиум ОЕМ, сите насликани светло сребро металик, одговара на

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристики 17 x 7,5, 38мм офсет, 5 Split Spoke, 5 Stud/Lug 112mm Bolt Model, сите насликани светло сребро метални. Тоа одговара на вашата 2018-2018 Audi A4. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 17 x 7,5 Reconditoned OEM алуминиумско легура тркало, сите насликани светло сребро металик, Fits 2018-2018 Audi A4 17 X 7,5, 38мм офсет, 5 разделени разговори, 5 лагер 112мм шема на завртки, сите насликани лесни сребрени метални, изработени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Детални спецификации

Додатоци на производи