• Свеж
Комплет за шкафче од 7 парчиња, розова

Комплет за шкафче од 7 парчиња, розова

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Лесно поставете цврста полица во вашиот шкафче за да создадете повеќе простории и да останете организирани. Сетот за шкафче вклучува еден маркер, два магнети, една пластична рамка огледало и една плоча од плута рамка сува ераза. Користете пинови за притисок на таблата со рамка за плута за да оставите потсетници и пораки. Комплет за шкафче од 7 парчиња : Стабилна полица. Полица со додатоци за вредности. Плута од рамка за суво бришење на рамка може да се закачи во 1 маркер. 2 магнети. 1 огледало. 1 Плута од рамка на плута.

Детални спецификации

Додатоци на производи