• Свеж
Седум души момчиња џогери

Седум души момчиња џогери

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Чувајте го вашето растечко момче во тренд со овие кул џогер од седум души. Ogогрите се една од денешните тренд на модни предмети и тие ќе направат одличен партнер за спарување за вас омилени малечки малечки. Ова не е вашиот просечен пар џоги, предниот и задниот дел има дизајн сличен на решетката што им дава на овие панталони ладен текстуриран изглед, додека страничните панели се мазни и цврсти. Направено со еластична лента за половината и ребрести манжетни за да обезбеди удобно и безбедно вклопување за да може да ги направи сите свои нормални дневни активисти исто како што би сакал во омилениот пар фармерки. Пар со удобна мета и неговите најудобни патики за да ја завршат оваа облека. Достапно во големини 8 - 14/16. Седум души момчиња џогери : 60% памук, 40% полиестер. Панталони за момчиња. Стил на џогер. Цврста црна. Текстуриран дизајн. Ребреста еластична лента за половината со влечење. Џеб на задниот патент. Две предни џебови на цвест. Ребрести манжетни. Достапно во големини 8 - 14/16. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се сува суво ниско, да се отстрани навремено, ниско железо доколку е потребно.

Детални спецификации

Додатоци на производи