• Свеж
Фенси Ненси Девојче девојче со долги ракави ноќни пижами

Фенси Ненси Девојче девојче со долги ракави ноќни пижами

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Вашето мало девојче ќе сака да спие и да легнува наоколу во оваа ноќна долга ракав, во која има омилени ликови. Направено е од лесна ткаенина отпорна на пламен за удобност и заштита и има стилска предна графика што го прави забавен избор за спиење и забави за пижами. Фенси Нанси Графички. Деколте на екипажот. Долги ракави. Официјално лиценциран производ. Ткаенина отпорна на пламен. 100% полиестер. Измијте пред абење, свртете се внатре, машината измијте ладно, измијте со слични бои, нежен циклус, користете само белило што не е хлор кога е потребно за да ја задржите отпорноста на пламенот, да користите само детергент, не користете сапун, суво суво ниско, отстранете веднаш, направете веднаш, направете веднаш, направете веднаш, направете веднаш, направете веднаш, направете веднаш, направете веднаш, направете веднаш, направете веднаш, направете веднаш, направете веднаш, направете веднаш, направете веднаш, направете веднаш, направете веднаш, направете веднаш, направете веднаш, направете веднаш, направете веднаш, направете веднаш, направете навремено, направете веднаш, направете веднаш, направете веднаш, направете веднаш, направете веднаш, сторете не железо. Направено во Кина. Девојки девојки пижами. Големини : 2t, 3t, 4t, 5t.

Детални спецификации

Додатоци на производи