• Свеж
Wynwood Studio Fashion and Glam Canvas Art Print 'Златни флорали и спокојство' портрети - злато, розова

Wynwood Studio Fashion and Glam Canvas Art Print 'Златни флорали и спокојство' портрети - злато, розова

DEN 704.00

Од стока
Во магацинот

Нашата платно уметност е внимателно завиткана со слој на завиткување на смалување што ја штити површината, а потоа завиткана со тешки меурчиња, обезбедувајќи го безбедното пристигнување во својот нов дом. Овој моден и глам уметнички принт е совршен завршен допир на вашата тема за домашен декор. Тој е одржлив и пријателски за шумите. Карактеристики : Пристигнува подготвени да висат. Боја : злато/розова. Ориентација : плоштад. Собрани тежина на производот : 1,6 lb. Препорачана просторија : дневна соба; Спална соба; Кујна; Бања. Собрани димензии на производот (L X W X H) : .

Детални спецификации

Додатоци на производи