• Свеж
Колекција на микрофибер Клара Кларк 18 - 21 Дополнителен длабок џеб вграден лист, големина на близнаци, корално розово

Колекција на микрофибер Клара Кларк 18 - 21 Дополнителен длабок џеб вграден лист, големина на близнаци, корално

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Колекцијата Clara Clark 1800 Microfiber Premium е многу посветена на своите клиенти, ние стоиме зад нашиот производ и клиенти. Нашата крајна цел е да го задоволиме секој клиент, од моментот кога ќе ги купите нашите производи во текот на целиот живот. Ние разбираме дека удобниот кревет е неверојатно суштински за мирен ноќен сон. Значи, ние ги искористивме нашите децении на стручно знаење за постелнина за да го создадеме овој совршен екстра длабок вграден лист кој е кул, сјаен, свиленкаста мека и дише за да им обезбедиме на нашите клиенти најсакана дремки. Посебна лесна грижа. Избледи, дамка, смалување и отпорна на брчки. Машината што се пее во студ, се суши брзо на сувата ниска температура. Хипоалергичен, антибактериски, еколошки и отпорен на грини од прашина. Купувајте самоуверено со нашите 100% без кавга пари назад или гаранција за замена! Дополнителен длабок џеб опремени чаршафи се вклопуваат во душеци помеѓу 18 ” - 21" високи. Мека и свиленкаста. Елегантна и живописна. Лесна грижа. Брза суво. Смалување или истегнување, и е лесно да се грижиме со миење на ладна вода и брзо време на сушење на тивок оган . Со купувањето на нашите производи за постелнина Клара Кларк, станувате дел од нашето семејство и автоматски сте запишани во нашите 100% Програма за гаранција за задоволство. Нашата бр заслужувајте го тоа! Големина вграден лист : 1 целосен вграден долен лист : 54 "широк од 75" долга. Лист : 39 „широк до 80“.

Детални спецификации

Додатоци на производи