• Свеж
Рок од Старфрит 060691-001- 12-во. Фрај тава

Рок од Старфрит 060691-001- 12-во. Фрај тава

DEN 1104.00

Од стока
Во магацинот

Рок од Старфрит 12-во. Фрај тавата е идеална за секоја кујна. Неговиот уникатен процес на производство користи мала технологија за метали влијанија за да ја модифицира површината за да формира ултра избришан финиш во форма на карпи. Резултатот е извонредна изведба на издание, 3x подобар од традиционалниот не -стапче. Користете го за да направите фантастични оброци за пријателите и семејството. Индукција подготвена, не-стискање 12-во. Фрај тава. Компатибилен со врвовите на шпоретот на гас, електричен, керамички, халоген и индукција. Екстра-дебела 0,2-во. (5-мм) конструкција; Оптимална дистрибуција на топлина; Дури и готвење; Се спротивставува на гребнатини и абразии; 3x потрајни од традиционалниот не -стисок; Третман на патент-патент.Тек Површински третман; Зашилена рачка од не'рѓосувачки челик е безбедна рерна до 450 ° F; Безбедна машина за миење садови; 3-годишна гаранција; Доживотна гаранција против искривување; Вклучува упатства за корисници.

Детални спецификации

Додатоци на производи