• Свеж
Harетва Кинг Фронт Трактор II 7.50- Д фарма гума

Harетва Кинг Фронт Трактор II 7.50- Д фарма гума

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Harvest King Front Tractor II е предна фарма за гуми специјално дизајнирани за оние кои се долги за добра флотација и подобрување на управувањето. Дизајнот со 3 редови на harsетвата крал предниот трактор II ви дава сигурен управувач и добра флотација. На овој начин не само што е минимизирана набивањето на почвата, туку можете да одите и во насока што треба. Помагајќи му да се спротивстави на абењето и исечоците е подобреното соединение на шарите. Силниот дизајн на рамото и центарот обезбедува голема отпорност против замор на базата на шари и странични влијанија. Најлонскиот кабел ја подобрува издржливоста на гумите за да можете да уживате во возењето подолго. Да се ​​подобри ова уште повеќе е центарот и рамената ребра што дозволуваат да се носат гумите рамномерно. Ова го спречува да се носи предвреме. Неговите водечки принципи се перформанси, инженеринг, квалитет и вредност. Овие се истите принципи што придонесоа за vestетвата кралот да биде снабдувач за висококвалитетна опрема за гуми. Стока.

Детални спецификации

Додатоци на производи