• Свеж
Организатори на картички за патенти за патенти со магента магента и кабриолет зглобниот зглоб на златниот ланец

Организатори на картички за патенти за патенти со магента магента и кабриолет зглобниот зглоб на златниот

DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Издвоите од толпата! Овој стилски паричник за кабриолет со рачен рачен патент е совршен додаток за ноќна ноќ. Погодно чувајте ги сите ваши потребни артикли, како што се вашиот телефон, готовина, кредитни картички и козметика во внатрешноста на мекиот веган кожен ентериер. Внатрешноста има 12 држачи за картички, чанта за монети, 2 сопственици на пари и простор за што и да ви треба! Овој луксузен паричник доаѓа со ланец на ланецот за да се осигура дека вашите работи никогаш не ја напуштаат вашата страна. Бидете подготвени за секоја пригода со овој стилски и елегантен паричник! Достапно во црна, магента, чаша и сина боја. Надворешни димензии : 9 in. X 4,5 in. X 1.25 In . Внатрешни димензии : 8,5 in. X 4 in. X .75 in. Бидете оној што се издвојува од толпата со овој стилски патент кожа паричник! Овој елегантен и гламурозен паричник ќе ве подготви за секоја пригода, како што се забави, свадби, датум ноќ и што било друго! . Сјајната шарена патентна кожа надворешност со сјајни украси сигурно ќе ги фати очите на оние околу вас. Останете организирани со 12 држачи за картички, 1 чанта од монети, 2 држачи за пари и дополнителен простор за вашиот телефон и козметика, исто така! . Мекиот вегански кожа ентериер и златен патент ќе ги чуваат вашите работи безбедни додека остануваат елегантни и стилски. Останете без раце со одвојниот зглоб на златниот ланец. Надворешни димензии : 9 in. X 4.5 in. X 1,25 in. Внатрешни димензии : 8,5 in. X 4 in. X .75 in. Достапно во : црна. Магента. Тел. Сина.

Детални спецификации

Додатоци на производи