• Свеж
Манор Парк со 4 парчиња модерен алуминиум отворен внатрешен двор сет со перничиња - Сребрено еспресо

Манор Парк со 4 парчиња модерен алуминиум отворен внатрешен двор сет со перничиња - Сребрено еспресо

DEN 4735.84

Од стока
Во магацинот

Совршено за летно попладневно релаксација или забавно привлекување во студените летни вечери, воведете крајбрежно чувство на вашиот двор или палуба со овој модерен стил со 4 парчиња внатрешен разговор за внатрешен двор од Манор Парк. Одликувајќи се со алуминиумска рамка обложена со прав со полисинтетички акценти на дрво за издржлив дизајн, овој сет е сигурно дека ќе биде стилски додаток на кој било амбиент за внатрешен двор, палуба или на отворено. Плишани, полиестерски перничиња и неутрални тонови во боја го прават овој пријатна разговор поставена лесно во вашата област на отворено. Овој сет од паркот Манор вклучува две столчиња за рака, seубов и маса со перници. Манор Парк со 4 парчиња модерен алуминиум отворен внатрешен двор, сет со перничиња - сребро/еспресо : сетот вклучува две столчиња за рака, seубов и маса со перници. 'Рѓа, вода и УВ отпорен. Алуминиумска рамка обложена со прав. Поли синтетички акценти на дрво. Испораки подготвени за составување со чекор-по-чекор инструкции. Loveseat : 26 "H x 50" W x 23 "L Тежина : 47 lbs. Чаица : 26" H x 28 "W x 23" L Тежина : 26 lbs.coffee Табела : 13 "H x 43" W x 21 "l Тежина : 17 фунти . Материјал : алуминиум обложена со прав, поли-синтетичко дрво, полиестерски перници.

Детални спецификации

Додатоци на производи