• Свеж
Чудо од земјата, женски Ноќта на вештерките Пиратски капетан фенси фустан костум за возрасни, мали

Чудо од земјата, женски Ноќта на вештерките Пиратски капетан фенси фустан костум за возрасни, мали

DEN 575.84

Од стока
Во магацинот

Рација на Седумте мориња во стил во заводливиот суров мориња, капетан со повеќебојни костуми фустан. Овој провокативен сет на костуми за приватност има висок низок фустан со кадифени чипка детали за јакна, акцент на черепот со злато фолија и половината што дефинира широк појас. Покажете го тоа морско тело со чипка на кривата што ја гушкате дизајнот и ласкаво а-линија високо/ниско здолниште. Ги ограбивте најдобрите ткаенини со затегнати кадифени, златни фолија од половината и акценти на сатенска лента. За заводлив изглед, овој убав пиратски костум ги подобрува вашите криви со широк ремен сличен на кожа со преголема златна тока. Проверете ја продавницата за авенија на нозете и спарете го овој сет со соодветна пиратска капа за врвот на пиратските носии. Подгответе ја вашата пиратска екипа подготвена со проверка на колекцијата на авенијата на нозете одлично за Ноќта на вештерките, фестивалот Гаспарила и забавите за теми. Костим за капетан на мали женски фустани за пакет за возрасни вклучува : пиратски фустан, појас. Fit & Style : Luxe опремена со кадифена јакна и високо/ниско здолниште го прават овој ласкав и забавен костум за Ноќта на вештерките. Материјали/ грижа : Ладно миење на рацете, не бели, исушете го исушете, не пеглајте. Повод : Овој пиратски костум за жени е совршен за костум за Ноќта на вештерките, забави или пиратски авантури!.

Детални спецификации

Додатоци на производи