• Свеж
Subrte Elastic Persion Cover Printed Persector Prector, Seater, Grey

Subrte Elastic Persion Cover Printed Persector Prector, Seater, Grey

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Дајте му на вашата перница да биде достоен за каталог со уникатен дизајн, за сигурно вклопување. Цврстата шема и декор-пријателските бои на овој лизгач му овозможуваат да се меша добро со секоја поставка на просторијата. Високо затегнување и занаетчиство ја прават оваа перница за усовршување совршено одговара за повеќето големини, практични и естетски за декор на вашата соба. Меко е да се допре, пријателски за кожата, дише, издржлива и отпорна на абење. Овие ливчиња со перничиња имаат еластичен опсег што ќе помогне да се инсталира цврсто на вашиот мебел. Направено од мек, лесен, кадифен материјал, капакот е неверојатно удобен и визуелно привлечен. Тоа е без ремен, отпорен на лизгање и машина што може да се пее за ваша погодност. Карактеристики на производот : [Совршено вклопување] Мека за допир, пријателски за кожата, дише, издржлива и отпорна на абење . Еластичен полиестерски материјал со голема јачина, флексибилен и мек, одговара повеќе мебел, една големина одговара на сите . [целосна заштита] Нашиот перниче за перница опремена со сеопфатен еластичен опсег, кој може да го завитка секој агол на вашиот мебел и да понуди поголема целосна заштита. Покрај тоа, лесно е да се исчисти . [Не-лизгање] Еластичниот дизајн на дното обезбедува подобар ефект на вклопување. Овој лизгач останува на место, така што вашиот мебел секогаш може да изгледа свеж и убав . [без напор инсталација] Со упатството за инсталација, лизгачите на софата можат да се завршат во рок од неколку минути од едно лице. Тие исто така се лесни за отстранување кога е потребно миење . [Лесна грижа] Машината што се пее во ладна вода за лесна нега и одржување .. Применлива големина : (приближно) фотелја : 27,5 x 25 x 9 инчи. Loveseat : 50 x 27,5 x 9 инчи. Софа : 75 x 27,5 x 9 инчи. Спецификација на производот : 1.Материјал : Премиум, пријателски за кожата. 2.Кори : сива, чоколада, морнарица, сина боја. 3. Дизајн : Дизајнот на цврсти бои може да го претвори вашиот простор во нешто колк и модерно. Пакет вклучуваат : 1 x софа перница за перница. Забелешка : Поради различното светло и различно резолуција на компјутерскиот екран, бојата прикажана на екранот може да биде малку поразлична од вистинската.

Детални спецификации

Додатоци на производи