• Свеж
Stuple Industries работат помалку лопатка повеќе позадина во форма на риби, 10, дизајн од дизајни на Јас Нафас

Stuple Industries работат помалку лопатка повеќе позадина во форма на риби, 10, дизајн од дизајни на Јас Нафас

DEN 719.84

Од стока
Во магацинот

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 10 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа Мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела за висини . уметнички дела се однесуваат на : лопатка; Весла; Брод; Кајак; Езеро; Вода; Риба; Образец; Риболов; Спорт; Рекреација; Хоби; Dinghy; Кабина; Ложа; Море; Океан; Тропски ;. Дизајн од Јас Нафас Дизајнс.

Детални спецификации

Додатоци на производи