• Свеж
Едноставно Дејзи, 14 20 Замарана плетена лента сина декоративна апстрактна перница за фрлање на отворено

Едноставно Дејзи, 14 20 Замарана плетена лента сина декоративна апстрактна перница за фрлање на отворено

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Оставете ја оваа перница на отворено да отвори топло ветровито чувство за летната сезона со лесни тонови на плажа. Е од одмор на плажата на плажа, засакана плетена лента, сина апстрактна апстрактна перница на отворено, ќе ја создаде летната атмосфера што ја посакувате. Оваа перница на отворено е совршен додаток на кој било простор на тремот или внатрешен двор! Едноставно маргаритка, залутана плетена лента сина апстрактна перница за фрлање на отворено : мек вртено полиестер надворешноста. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

Детални спецификации

Додатоци на производи