• Свеж
Трговска марка ликовна уметност Hotешка розова цвет Канвас уметност од Кети МекКурди

Трговска марка ликовна уметност Hotешка розова цвет Канвас уметност од Кети МекКурди

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова подготвено уметничко дело, завиткано од галерија, има розов цвет. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee. Оваа слика е исто така завиткана со галерија, така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка, овозможувајќи безделна презентација на готовото сликарство.

Детални спецификации

Додатоци на производи