• Свеж
Бесплатно собрание на женски високи фармерки со широк изглед на нозете

Бесплатно собрание на женски високи фармерки со широк изглед на нозете

DEN 2208.00

Од стока
Во магацинот

Земајќи ја сезоната со невреме, широките фармерки на нозете на Слободното склопување мешаат класичен и трендовски стил за изглед што е надвор од графиконите - забави. Со супер ласкаво вклопување, овие фармерки нудат избалансиран изглед со силуета со високи половини и широки нозе. Исклучиво на. Материјал : 50% органски памук/49% памук/1% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 4. одговара : директно; Силуета со широк нозе. Подигање и инсејм : високи; 33 ”inseam за редовно и 31” inseam за кратко. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : Силуета со широк нозе. Високиот фармерки со висок пораст на жените од слободното склопување.

Детални спецификации

Додатоци на производи