• Свеж
Чевли за обука за бејзбол за мажи во синхро

Чевли за обука за бејзбол за мажи во синхро

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Чевлите за обука за бејзбол за мажи во Mizuno Synchro MX имаат сосема нова конструкција на Mizuno со супер меко амортизирање, а неговиот дво-парчен дизајн искористи стабилен среден ред со одговорно дно парче за максимална удобност и поддршка. Беше вклучена трајна табла U4 ICX Strobel за удобно чувство под нозете, додека горниот дел од решетката беше трајно дизајнирана за да им понуди дишеност на нозете. Лесни и добро удобни, овие чевли се удобни за носење за време на тренингот, и тие обезбедуваат одлична поддршка за нозете да не се уморат!.

Детални спецификации

Додатоци на производи