• Свеж
Трговска марка ликовна уметност Венера платно уметност од Дин Русо, црна мат, рамка за бреза

Трговска марка ликовна уметност Венера платно уметност од Дин Русо, црна мат, рамка за бреза

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Венера“ платно уметност од Дин Русо, Црна мат, рамка од бреза : Уметник : Дин Русо. Предмет : Портрети. Стил : Поп -уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Детални спецификации

Додатоци на производи