• Свеж
Краток тренинг на машкото кршење на мажите на Рибок

Краток тренинг на машкото кршење на мажите на Рибок

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Ова кратко од 9 "кратко е совршено за удобност за време на вашите вежби. Ова кратко е изработено од ткаени ткаени ткаенини (89% полиестер/11% спандекс). Овој атлетски краток е дизајниран со брзо суво ткаенина, што е специјално дизајнирана да ја фати влага од вашата кожа. Останете суви и удобни за време на вежбите со голема издржливост и никогаш повеќе не мора да застанувате или да забавувате поради пот. Еластичната лента на половината и затворањето на прицврстувањето ја прегрнува половината за прицврстување, додека плетената ткаенина виси совршено на колковите и Нозе. Овие шорцеви се совршени за вашиот активен ден и вежби.

Детални спецификации

Додатоци на производи