• Свеж
Софија фармерки женски Лила со средно издигнување на кратко

Софија фармерки женски Лила со средно издигнување на кратко

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Здраво сонце! Овие ветровити шорцеви од средниот пораст од фармерките на Софија се додаток без грижа на вашата колекција на тексас со исцрпена, пресечена инспирирана полите. Спарете ги овие потресени шорцеви со омилен врв на бохо или резервоар и скокнете ги тие денови исполнети со сонце. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : ¡Brilla el Sol! ESTOS HOLGADOS PANTALONES CORTOS DE TIRO MEDIO DE SOFIA JEANS SON UN Elemento Perfecto Para Ageregar A tu colección de mezclilla con un un ruedo raído inspirado en un un un un un un un un un un reccortado. Комбинација Естес Панталонес Кортос Десгастадос Кон Ту Блуса Бохемија Преферида О Камисета Син Манга, Ј Дејл Ла Биенвенида А Лос Дас Соледес Лленнос де Диверзијан. Ексклузивен en. Материјал : 99% памук/1% спандекс/99% алгодон; 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’9” Y Viste Una Talla 4. Fit : Опуштено, директно/Talle Recto y Holgado. Подигнување и инсејм : среден пораст; 3 ”inseam/largo a media pierna; 3 ”де Ларго де претприемач. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Карактеристики : Frayed Hem/Ruedo Raído. Зошто ќе го сакате тоа : потресено детали за обичен, лежерен виб. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Детални спецификации

Додатоци на производи