• Свеж
Исечете го женскиот џемпер од кардиган со појас

Исечете го женскиот џемпер од кардиган со појас

DEN 399.52

Од стока
Во магацинот

Еден раб кардиган се игра во трендовите на Бохо и 70-тите години, што е сигурно да стане ваш стилски слој. Овој џемпер од лажичка без напор драпери над сè, од фустани до трендовски кожни панталони и многу повеќе. Затегнете го и тоа е совршено за меѓусебно време. Исклучиво на. Материјал : 85% анти-пилинг акрилик/14% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5-9-1/2 ”и носи големина S. fit : опуштено, боксерско вклопување. Тежина : Тешка категорија. Затворање : Отворен фронт со ребра со само -појас. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Ништо. Карактеристики : паднато рамо; ребрести полите; Рабни украси. Womenенски раб кабел плетете кардиган од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Детални спецификации

Додатоци на производи