• Свеж
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Пица, длабоко јадење, примарна пиперони, пицерија и скара. Чунки сос од домати, сирење од моцарела и премиум пиперони на кора од ООН. Est. 1943. Раката изработена. Ветување на основачот. Приказната на ООН започнува во Чикаго во 1943 година кога Ике Сивел разви пица со длабоки садови и отвори нов вид ресторан на аголот на Охајо и Вабаш. Тука Ајке служеше пица за разлика од сите што беа служени порано. Батрика надвор од оваа светска кора што имаше висок раб како овошна пита. Тој создаде рецепт кој комбинира автентични италијански зачини и квалитетни домати со повеќе сирење отколку што луѓето би можеле да веруваат. Кога луѓето го вкусија, тие сакаа повеќе од истото, а линиите се формираат уште од тогаш да влезат во ресторанот. САД прегледани и поминати од Министерството за земјоделство. Дознајте повеќе на. Прашања или коментари : 866-402-6105. Ве молиме, упатете се на 4-цифрен производствен код што се наоѓа на страничниот панел на ова поле.

Детални спецификации

Додатоци на производи