• Свеж
DesignArt во кварц традиционален wallиден часовник

DesignArt во кварц традиционален wallиден часовник

DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој традиционален часовник на wallидот е направен на 100% цврст алуминиум. Има многу рефлексивна сјајна завршница создавајќи елегантен модерен изглед. Овој wisteriaиден и wallиден часовник на фенер пристигнува целосно подготвен да виси на идот. Едноставно вметнете ја батеријата „АА“ вклучена со вашата нарачка. Достапно во неколку големина, овој модерен преголем часовник го прави фокусна точка на секоја просторија. Ultra Gloss Conitage обезбедува боите да бидат екстра живописни со светлосен рефлексија . 1мм метал од алуминиумска оценка . 1-инчен рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на wallидот. Директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот . Карактеристики : Лесно за чистење со микрофибер крпа . лесно се обеси . видете ги опциите паѓаат за достапните големини.

Детални спецификации

Додатоци на производи