• Свеж
Чорап на четвртина од Wilson Men, пакет, црно

Чорап на четвртина од Wilson Men, пакет, црно

DEN 207.68

Од стока
Во магацинот

Завршете ја облеката со оваа четвртина чорап, мешавина од памук/полиестер со чист дизајн и удобно вклопување. Поддршката во вентилацијата на лакот и мрежи помага да се овозможи поагресивно движење на теренот. Достапно во една големина. Една големина (одговара на чевли во САД 7-13). Вентилација на мрежа. Поддршка на лак. Половина перница. 69% памук, 23% полиестер, 6% спандекс, 1% најлон.

Детални спецификации

Додатоци на производи