• Свеж
Без граници на суштински џегинг на јуниорите

Без граници на суштински џегинг на јуниорите

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Не-границите на основните тексас Jeggings на јуниорите нудат безвременски стил на фармерки и целодневна удобност на хеланки; Тие се исклучително разноврсен додаток на вашата обична гардероба. Направено од мека и лесна мешавина од памук со конструкција на тексас на тексас, овие џегингс имаат еластична лента за половината без кавга што обезбедува вклопување и мазно чувство на вашата кожа. Завршувањето на панталоните на тексас се два faux предни џебови, faux мува и две функционални џебови на грбот. Овие симпатични џегинг се достапни во најразлични миења од тексас и убаво се спаруваат со што било од врвовите на резервоарот до маиците до лабавите џемпери. Без граници на суштински тексас Jeggings на јуниорите : 67% памук, 32% полиестер, 1% спандекс. Jeggings. Конструкција на тексас. Покриена еластична лента за половината. Две faux предни џебови. Faux лета. Две џебови. Достапно во разновидни бои. Измијте пред абење, машина за миење ладно со слични бои однадвор, користете само белило што не е хлор, кога е потребно, да се сува суво ниско, да се отстрани навремено, ладното железо доколку е потребно.

Детални спецификации

Додатоци на производи