• Свеж
Емерил го исфрли Декаф Кафе К-Куп Делот за пакет

Емерил го исфрли Декаф Кафе К-Куп Делот за пакет

DEN 263.04

Од стока
Во магацинот

Зачуденото кафе на Емерил е богато, мазно и задоволувачко темно печење без кофеинот. Ова целосна кафе има мазна завршница со чадливи чоколади и е овластен 100% Алијанса за дождовни шуми. Јазениот Декаф на Емерил е темно, богато, полно тело кафе кое е мазно и задоволувачко. И, тоа е 100% сертифициран алијанса за дождовни шуми, така што можете да се чувствувате добро за тоа што пиете! Набавено од целиот свет, кафињата на Емерил претставуваат највисок стандард на извонредност. Овие робусни и раскошни кафиња создаваат вкусна чаша што ги исполнува точното стандарди на самиот Емерил Лагас. Кафињата за мешање на потписот на Емерил се мешаат за да ги исполнат точните стандарди на самиот Емерил Лагас.

Детални спецификации

Додатоци на производи