• Свеж
Стакло за замена на огледалото на Burco Side View - чисто стакло - 4136

Стакло за замена на огледалото на Burco Side View - чисто стакло - 4136

DEN 463.20

Од стока
Во магацинот

Заменете го вашето разголено странично огледало стакло со замена на ретровизорот на Burco Side View. Пред-исечена и подготвена да се примени во секунди. Дизајниран да ги исполни или надмине спецификациите на ОЕ на возилото. Овие ретровизори за редици на Burco не вклучуваат моторно монтирање и прицврстување со лепила од кора и стап за безбедна врска. Изберете го вашето возило внимателно. Деталните упатства се вклучени или отпечатени на полето за лесна инсталација. Се продаде индивидуално со безбедна пакување за да се обезбеди безбедно пристигнување. Огледалата за замена на бурко се дизајнирани и произведени во Гранд Рапидс, Мичиген му даваат на својот производ заслужено одобрување. Замената на ретровизорот Burco Side View е поддржана со 30-дневна големина на гаранција : 4-1/8 "x 7-1/4 ". 7-13/16 "Дијагонала.-Бурко-страничен поглед на огледалото за замена на стакло Многу производи бараат вклопување специфично за возилото.

Детални спецификации

Додатоци на производи