• Свеж
Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Широко теле над багажникот на коленото

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Широко теле над багажникот на коленото

DEN 680.00

Од стока
Во магацинот

Класичен стил се среќава со кул вибрации со „Pammie од Brinley Co.“. Покажан пети со детали за разоткривање, му дава на оваа веганска кожа над-коленото чизми без напор шик изглед. Оваа главна гардероба има 4 мм TRU удобна пена ™ подножје, пространа широко-теле и ретро-блок-потпетица. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 19 1/2 инчи. Обем на теле : 15 1/2 инчи. Врвен обем : 18 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи