• Свеж
Дрвен фенер - Дизајн на светилник - бело

Дрвен фенер - Дизајн на светилник - бело

DEN 991.84

Од стока
Во магацинот

Бело дрво Фенер изработен со дизајн на светилник и триаголен облик. Мерки на фенер 6.69 x 6,69 x 14,96 инчи. 1 парче по пакет. Lantern е дизајниран за употреба со светилки и батерии управувани од свеќи, гласачи и чајни светла. Не користете осветлени свеќи или вистински пламен со овој производ. Дрвен фенер - Дизајн на светилници - бел - 6,69 x 14,96 x 6,69 инчи.

Детални спецификации

Додатоци на производи