• Свеж
Мадден Cујорк Јуниорс ја разгори бистата со ланец

Мадден Cујорк Јуниорс ја разгори бистата со ланец

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Исклучете ги фармерките и облечете се за алтернативата за чиста алтернатива-оваа мачка од Мадден Cујорк. Со вграден дизајн на силуета и без ракави, овој стил инспириран од ромпер со шорцеви за велосипеди е совршен за кога сте во движење. Ткаенината за истегнување помага да се донесе дополнителна удобност додека разоткриениот ланец додава ладен допир. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : V-врат. Затворање : Стил на влечење. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Отстранлив ремен на ланец; Пикадо на биста. Catsuit без ракави на јуниори од Мадден Cујорк.

Детални спецификации

Додатоци на производи