• Свеж
Отсечена потпетица за жени

Отсечена потпетица за жени

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Овие прекрасни чевли за фустани за жени од Биг Буда ви овозможуваат да преминете без напор од еден ден во канцеларијата во ноќна ноќ на градот. Овие чевли се карактеризираат со сечен велур со велур на горниот дел за примамлива комбинација на класични материјали со модерен стил. Малку постепено стапало ги одржува нозете среќни додека сте во движење, додека 4-инчната потпетица на стилето е сигурно да врти глави. Овие чевли имаат дизајн на Slingback со прилагодлива лента за глуждот за вклопување и се достапни во разновидни бои. Спарете ги со омилените слаби фармерки или проток фустан за шик ансамбл. Bigенски отсечен потпетици на потпетици од потпетици на Биг Буда : 98% ПУ, 2% метал горен. 100% надворешна плоча на TPR. Чевли за облекување. Faux Suede Cutaway Urder. Отворен пети. Дизајн на Slingback со прилагодлива лента за глуждот. 4 "Стилето потпетица. Малку стопена нога.

Детални спецификации

Додатоци на производи