• Свеж
Плажа за ручек за ручек, женски јака без ракави, миди фустан

Плажа за ручек за ручек, женски јака без ракави, миди фустан

DEN 447.84

Од стока
Во магацинот

Breezy Fit спарен со леснотија на пулвер го прави совршен пролетен стак од Beach Lunch Lounge. Овој фустан без ракави со ракави е разноврсен избор за секоја пригода оваа сезона, ве одведува од пикник на забава со само промена на чевли. Уште подобро, таа е направена со супер-мека ткаенина, така што останувате пријатно без разлика каде одите. Материјал : 100% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Силуета : смена; Должина на коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Колани; копчето предно; Трим на руфла; Лесна ткаенина. Облека без ракави за жени од Beach Lunch Lounge.

Детални спецификации

Додатоци на производи