• Свеж
Килим на батик монограм, сина

Килим на батик монограм, сина

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Прекрасна уметност од MWW Design Studio создава дизајн со разговорен монограм во сина боја за овој килим. Килимот е ткаен и отпечатен во САД. Направено од 100% полиестер, килимот е издржлив и има природно својства на отпорни на временски услови. Дизајн на текстура на ткаење во ткаенината додава димензија на уметноста. Одлично за кујна, кревет и бања. Машинско миење, ладна вода, благ детергент и лежејте рамно на суво. ИДГ Батик монограм килим, сина : Убава уметност од MWW Design Studio создава дизајн на монограм во нијанси на сина боја за овој печатен ткаен килим. Килимот е ткаен, зашиен и отпечатен. Направено од 100 проценти полиестер, килимот е издржлив и има природно отпорни на временски услови. Дизајн на текстура на ткаење во ткаенината додава димензија на уметноста. Одлично за кујна, кревет и бања. Достапни големини : 22,5 "x37", 52 "x70". Машинско миење, ладна вода, благ детергент, лежејте рамно на суво.

Детални спецификации

Додатоци на производи