• Свеж
Детско место бебе девојче и дете девојче еднорог, памук се вклопуваат со памучни пижами со 4 парчиња

Детско место бебе девојче и дете девојче еднорог, памук се вклопуваат со памучни пижами со 4 парчиња

DEN 243.04

Од стока
Во магацинот

Детско место, бебе и мали деца девојки Еднорог Снуг се вклопуваат памучни пижами со 4 парчиња, 5t изработени од 100% памук на ребра. Забелешка : За безбедноста на детето, облеката треба да одговара на ситно. Оваа облека не е отпорна на пламен. Лабава фитинг облека е со поголема веројатност да запали оган .. 1 врвот на кратки ракави со асортиман на боја на вратоврска и графички дизајн на еднорог однапред. 1 врв на кратки ракави со печатење на еднорог. Вратот на екипажот на ребрата. 1 пар шорцеви со печатење во боја на вратоврска. 1 пар шорцеви со печатење на еднорог. Машина за перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи