• Свеж
Се прашувам нација бебешки девојки плете фустан од вратоврска

Се прашувам нација бебешки девојки плете фустан од вратоврска

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

Поканете го нејзиниот спорт стил на сезоната во овој фустан од вратоврска од Wonder Nation дизајниран во мека плетена за да ја задржи и симпатична и удобна во текот на денот. Повлечен стил. Препечатено печатење на вратоврска. Супер мек. Удобност без ознаки. 60% памук/ 40% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Плетете фустан од вратоврска за бебе девојки од Wonder Nation.

Детални спецификации

Додатоци на производи