• Свеж
Дизни, кошмар пред Божиќ, пакет со знаци за знаци во форма на подароци, Jackек Скелингтон со нула, и Jackек со Сали, висока, МДФ, мулти-боја, wallидна декорација

Дизни, кошмар пред Божиќ, пакет со знаци за знаци во форма на подароци, Jackек Скелингтон со нула, и Jackек

DEN 559.84

Од стока
Во магацинот

Додадете одличен Божиќен празник на вашите украси со кошмарот пред Божиќ Jackек Скелингтон со нула и Jackек со знаци на Сали. Овие убаво дизајнирани и светло обоени знаци на MDF од 11 инчи можат да висат од кој било wallид или врата со вклучена закачалка од јута. Добијте го вашиот дом во празничен дух со кошмарот пред Божиќ 2 пакет со знаци што висат. Продадено само преку Интернет. Додадете одличен Божиќен празник на вашите украси. Кошмарот пред Божиќ виси знак 2 пакет. Jackек Скелингтон со нула и Jackек со Сали виси знаци. Прекрасно дизајниран и светло обоен. 11 -инчни знаци на MDF можат да висат од кој било wallид или врата со вклучена закачалка од јута. Продадено само преку Интернет.

Детални спецификации

Додатоци на производи