• Свеж
Стило случај, LG Stylo Plus Case

Стило случај, LG Stylo Plus Case

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Компатибилен со STYLO 3 / Stylo 3 Plus Package вклучува прогласена TPU гума кутија x 1item Опис на TPU гума од гума, вашиот уред безбеден и заштитен во стил. Појавување : Purplematerial : Tpuencases на аглите и задниот дел на уредот за да обезбеди безбедно вклопување и чувство. Целосен пристап до сите пристаништа и копчиња за функција. Само за пристап; Уредот не е вклучен.* Се применува Политика за специјална поврат, проверете овде за детали. Имињата на производите се трговска марка на наведениот производител или други сопственици и не се трговски марки на Eforcity Corp. Производителот не ја поддржува употребата на овие производи. Флексибилен гел од силиконски гума од премиум одделение. Ултра тенок и тенок дизајн дизајн.

Детални спецификации

Додатоци на производи