• Свеж
Време и TRU женска преголема кошула со долги ракави, големини XS-3XL

Време и TRU женска преголема кошула со долги ракави, големини XS-3XL

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Преголем, неоткриен и тотално составен. Ова е она што е толку убаво за времето и новата преголема кошула на Тру. Изработено е во удобен памук што може да дише со дополнителни опции за стилизирање за разноврсен изглед. Лесно спарете го со фармерки или каприс, или едноставно превртете ги ракавите и облечете го преку резервоарот за да го завршите вашиот викенд во стил. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : преголема. Деколте : јака од точка. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : 1 џеб на градите. Карактеристики : хоризонтален грб; Контрастни ленти. Преголемата кошула на жените од време и вистинска.

Детални спецификации

Додатоци на производи