• Свеж
Лиценциран наслов на лежерот, Универзитет во Конектикат

Лиценциран наслов на лежерот, Универзитет во Конектикат

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Уживајте во возбудувањата на фудбалскиот гејмеј веднаш од вашиот дом! Овој заштитник за мебел лиценциран со НЦАА служи за двојна намена, одржувајќи го вашиот мебел да изгледа како нов додека го поддржува вашиот омилен тим на НЦАА! НЦАА лиценциран прекривка на насловот, Универзитет во Конектикат : Доживејте ги деновите на вашиот стадион на колеџ, поддржувајќи го вашиот омилен колегиум тим на НЦАА. Корен за вашиот омилен тим со прикажување на овој лесен и удобен производ во вашата пештера на маж или семејна игра во цела година. Нема потреба да се грижите за неуредните пријатели што истураат пијалоци или закуски со игри на вашиот сегашен мебел. Дури и штити од миленичиња коса и хаос. Совршено за духовни алумни, студенти од колеџ и родители исто така!.

Детални спецификации

Додатоци на производи