• Свеж
Стив Мадден дами мачка очи розово злато очила за сонце

Стив Мадден дами мачка очи розово злато очила за сонце

DEN 191.52

Од стока
Во магацинот

Еве, Кити. Овие очила за сонце од розово злато мачка ∙ од Стив Маден се ажурираат со деликатна надворешна точка на рамката за ажуриран изглед. Одликувајќи се со леќи за градиент на чад кои нудат 100% UVA ∙ UVB заштита на леќи и се отпорни на гребење и влијанија на трендот на целиот ден заштита. Станува збор за автентичност. Станува збор за прифаќање на индивидуалноста. Тоа е Стив Маден. ∙ Розови златни мачки очила во форма на сонце во форма на очила ∙ Леќи за градиент на чад ∙ 100% UVA ∙ UVB заштита на леќи ∙ Леќи отпорни на гребење ∙ отпорни на влијанието на леќите.

Детални спецификации

Додатоци на производи