• Свеж
Пост-IT® Позелени поп-ап-белешки Диспензерот за белешки, стакло и плута

Пост-IT® Позелени поп-ап-белешки Диспензерот за белешки, стакло и плута

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Чувајте го овој елегантен, современ скокачки диспендер на вашата работна маса и вашите белешки по поп-ап-ап секогаш ќе ви бидат на прстите. Чиста стакло и плута диспензерот одговара на кој било декор и одржувајте ја вашата работна маса да изгледа уредно, организирано и стилски. Стаклото и плута се природни, што прават одржливи материјали, што го прават овој диспензерот природен избор да оди со позелени белешки за поп-ап. Диспензерот вклучува подлога од 50 листови од 3 "x 3 " позелени белешки за поп-ап. Зелените белешки се прават со 100 проценти рециклирана хартија и алтернативно лепило засновано на растенија. Пост-IT® Позелени поп-ап-апликации за белешки за белешки, стакло и плута стакло и диспензерот за плута држат 3 "ширина x 3" белешка за должина. Направено со 67% лепило засновано на растенија. Поп-ап нотите нудат дистрибуција со една рака и е одлично за мулти-задачи. Донесете дизајн и природни материјали на вашата работна маса со ова трендовски стакло и диспензерот за плута. За полнење, побарајте ја иконата во форма на хармоника на сите пакети на пост-ап-белешки за поп-ап.

Детални спецификации

Додатоци на производи