• Свеж
Boys Xray Boys Aiden Boot

Boys Xray Boys Aiden Boot

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

Овие чизми беа направени за одење и тоа е токму она што тие ќе го направат! Вашето малечко ќе биде новиот човек за градот во Ајден, да лулка луксузна градба на кожа и контраст, гумени надворешни страни го одржуваат удобно и стилски. , Висина на пета : 1 ', висина на вратилото : 3,75', обем на вратило : 6 'Xray Boys Aiden Boot.

Детални спецификации

Додатоци на производи