• Свеж
Полу-круг црн циркониумски прстен со кошаркарски ласер

Полу-круг црн циркониумски прстен со кошаркарски ласер

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Овој спортски прстен е направен од црн циркониум, кој е траен, отпорен на гребење и хипо-алергенски. Оваа ставка има вклопување во удобност. 8мм полу-круг црн циркониум прстен со кошаркарски ласер : Овој црно-сребрен кошаркарски прстен е издржлив.

Детални спецификации

Додатоци на производи