• Свеж
Lee Ridersенски Ponte Ponte Ponte Pright Log Pant

Lee Ridersенски Ponte Ponte Ponte Pright Log Pant

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Промаши "леснотија на удобност " секојдневен стил простувајќи удобна половината со еластичен вметнување проширување до 1,5 ". Лесна ткаенина за нега што работи помалку и изгледа одлично 2" широка лента со скриена еластична на предниот џеб за отворање на предните џебови и заварувања и заварувања Колк џебови патент предниот дел со копчето за затворање на половината за затворање на половината Понте плетена ткаенина разноврсна се вклопува што седи на природна удобност на половината што трае цел ден.

Детални спецификации

Додатоци на производи