• Свеж
Зип-карго-шорцеви за машка и голема машка машка изведба со шорцеви со UPF 50, големини 30-48

Зип-карго-шорцеви за машка и голема машка машка изведба со шорцеви со UPF 50, големини 30-48

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Без разлика дали ги пешачите патеките или работите на отворено, овие шорцеви за изведба на Wrangler ги покривте. Дизајнирано од ултра-весела ткаенина со својства за влага за влага и заштита од сонце UPF 50, тие се направени за вашиот животен стил надвор од патот, продолжувајќи во секое време. Zipper карго џебовите ја чуваат вашата опрема безбедна и со вас во секое време. Со вклопување што се наоѓа удобно на вашиот природен половината, овие шорцеви прво ќе ја преземат секоја глава на предизвик, исто како и вие. Материјал : 96% најлон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32. Одговара : Опуштено. Подигање и инсејм : Среден пораст, седи на природна половината; 10 "Inseam. Затворање : копче и поштенски мува. Џебови : 2 предни џебови за цртање, 2 џебови за заварување и 2 џебови со патент на патенти држат најважни работи. Карактеристики : UPF 50 Заштита на сонце; својства за влага за влага; широка јамка за појас во центарот на грбот со лого. Машки и големи машки перформанси поштенски шорцеви од Вранглер.

Детални спецификации

Додатоци на производи