• Свеж
Погоди бикини на Ревинд Јуниор со скриено дно

Погоди бикини на Ревинд Јуниор со скриено дно

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

90 -тите се јавиле и ние се ангажиравме! Погледнете ретро шик во ова јасно дното на небото. Светла принт, ретро силуета ќе биде оган! Направено со рециклирани ткаенини. Удри го пренасочувањето чиста небо вратоврска боја лажичка пантолона со лушпа.

Детални спецификации

Додатоци на производи