• Свеж
Девет.елегични женски здолниште со високи мијалки

Девет.елегични женски здолниште со високи мијалки

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Додадете малку флертна талент во вашата гардероба со девет. Здолниште за замав. Опуштената, миди силуета има прекрасна гроздобер вибрација лесен проток изглед. Ласкаво и удобно, ова здолниште со високи половини ја започнува секоја облека во прекрасен стил благодарение на текстурата ткаенина од креп. Сигурно ќе стане омилен. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : здолниште со замав; 33 ”долг. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Силуета со високи половини; текстурирана ткаенина од креп; плетенка. Миди замав здолниште за жени од девет.

Детални спецификации

Додатоци на производи