• Свеж
Pantssaver Custom Fit Automotive Floor Mats за Audi a quattro Цела временска заштита за автомобили, камиони, SUV, комбе, тотална заштита од тешка должност, сива

Pantssaver Custom Fit Automotive Floor Mats за Audi a quattro Цела временска заштита за автомобили, камиони,

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат поставен за Audi A3 Quattro 2021, дизајнирани прилагодени вклопуваат сложените контури и површини на подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. Одрекување : Бојата на производот може малку да се разликува поради изворите на фотографско осветлување или поставките за мониторот. CUSTOM FIT : Your car mat are cut in order to fit the exact layout of your Audi A3 Quattro floor so they install in seconds with no screws, bolts, fasteners, or tools required. PROTECT YOUR CAR AND CLOTHING : Deep grooves channel water, Снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, отпорни на временски услови временски услови Рециклирани ПВЦ, БПА без панталони душеци се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76ã Â ° F (-60ã Â ° C) . Не-лизгање Дизајн : Флексибилни грицки го зафаќаат подот до Чувајте го душекот на место без да го оштетите тепихот на вашето возило . Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот.

Детални спецификации

Додатоци на производи