• Свеж
Момци за боење на момчињата, кошула, шорцеви со 3 парчиња сетови за изведба, големини 4-12

Момци за боење на момчињата, кошула, шорцеви со 3 парчиња сетови за изведба, големини 4-12

DEN 319.68

Од стока
Во магацинот

Да се ​​подготви е лесно како 1-2-3. Овој три парчиња сет од RBX е забавен и удобен додаток на неговата гардероба за игра. Совршено да се меша и да се совпаѓа со кратки ракави, тенк и шорцеви комбо. Резултат! Вклучува 1 резервоар, 1 маица, 1 пар шорцеви. Тенк Топ : екипаж; без ракави. Маица : екипаж; кратки ракави. Шорцеви : стил на влечење; Еластична половината. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Резервоар за момчиња, кошула и шорцеви поставени од RBX.

Детални спецификации

Додатоци на производи